Vona DSS110-CE2WR 170mm 8/9lu Yol Aynakol
Stok Kodu
H2WGXUE1LR
Kategori
Marka
Fiyat
916,67 TL + KDV
Havale
1.045,00 TL (%5,00 havale indirimi)
*1.100,00 TL den başlayan taksitlerle!
1.100,00 TL
Vona DSS110-CE2WR 170mm 8/9 Yol Aynakol
Crank Material AL-6061-T6
Crank Uzunluğu 170mm
Dişli 50/34T
Uyumluluk 8/9 speed
Chainline 45.5mm
Orta Yatak Square 110mm(karemil)
Ağırlık
Not: Orta Yatak dahil değildir.
Teslimat kapsamı:Vona DSS110-CE2WR 170mm 8/9 Yol Aynakol,orta yatak vidaları
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Vona DSS110-CE2WR 170mm 8/9lu Yol Aynakol H2WGXUE1LR